KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15229325
nr 1522 9325
Ella Westermark
(1888-1970), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Koster/Nordkoster. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x55 ca
Utrop:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:43:04
Ella Westermark
Läs mer om Ella Westermark